poczta@zeman.pl

tel. 32 77 27 301, 32 77 27 307

LOGIN

ul. Katowicka 24, 41-600 Świętochłowice

Jesteśmy przedsiębiorstwem specjalistycznym działającym w branży konstrukcji stalowych, obudów ścian i dachów. Oferujemy kompletną usługę projektową, dostawę i montaż oraz organizację i nadzór prac montażowych. Ponadto działamy w segmencie Generalnego Wykonawstwa oferując naszym Klientom kompletną realizację od projektu do oddania kluczy. Chętnie realizujemy stany surowe oraz wznoszenie obiektów zgodnie z powierzonym projektem, który jednak każdorazowo staramy się zoptymalizować w porozumieniu z naszym Zamawiającym. Działamy na polskim rynku nieprzerwanie od roku 1992.

Nasze cztery zespoły realizacyjne dbają o całość procesu, od pierwszego kontaktu z Klientem, poprzez przygotowanie odpowiednich wycen, wsparcie techniczne, kontraktację, rozpoznanie i uzgodnienie potrzeb Klienta, realizacją zamierzenia i w końcu odpowiedni serwis. Na czele każdego  zespołu stoi doświadczony kierownik projektu, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za kontakty z Klientami, przygotowanie ofert i realizację.

Posiadamy własne biuro projektowe wspierające nas w opracowywaniu projektów i zapewniające odpowiednią jakość naszych świadczeń na tej płaszczyźnie.

Kadra naszych doświadczonych kierowników budów i własne brygady montażowe zapewniają fachową obsługę każdej budowy.

Naszą ofertę kierujemy do Inwestorów, chcących zrealizować swoje zamierzenie w formie Generalnego Wykonawstwa lub w systemie „Zaprojektuj i Wybuduj”, ale również do Generalnych Wykonawców.

Bardzo cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów. Zawsze kiedy  Klient powraca do nas ze swoim nowym projektem odczuwamy satysfakcję. Cieszymy się, że nasza praca przyniosła oczekiwane efekty.

Jesteśmy kreatywni, dynamiczni, potrafimy działać pod presją czasu, myślimy nieszablonowo.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Misja

Najważniejsze daty


Zeman HDF Sp. z o.o.
1992 © 2020